24 Ocak 2015 Cumartesi

Link Kısaltarak Para Kazanmak - AdFly


Link kısaltmak internetten para kazanma yöntemlerinden birisidir. Oluşturduğunuz herhangi bir link ile tıklayan başına para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazıda AdFly'ın nasıl kullanıldığını resimli bir şekilde bulabilirsiniz.


Goo.gl veya bit.ly gibi servislerin de yaptığı gibi adf.ly da kopyaladığınız linki kısaltmanıza yarıyor. Peki farkı ne? Farkı AdFly insanlar sizin linkinize tıkladığına onlara reklam göstererek para kazanmanızı sağlar. Şimdi nasıl çalışır ona bakalım.

Önce bu adresten üye olursunuz

Daha sonra elinizdeki linki alıp yukarıdaki resimde gördüğünüz boşluğa yapıştırır ve Shrink'e tıklarsınız. (Örnekte bu sayfanın linkini kullandım.)

Daha sonra Copy'e tıklarsınız ve kısaltılmış linkinizi kopyalarsınız.

Bu linki istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Sosyal medya, bloglar, forumlar ve siteler yaygın kullanım alanı. Kopyaladığım linki de buraya yapıştırıyorum bakabilirsiniz. http://adf.ly/wc2Nb

 Linkinize tıklayan kullanıcı, gideceği adrese gitmeden önce 5sn boyunca reklam görür.

5sn bittikten sonra sağ üst köşede Reklamı Geç butonu çıkar. Ona tıklayarak gideceği yere ulaşabilir.

Geliriniz tıklanma arttıkça artacaktır ve geliriniz 5 dolar'ı aştığında paranızı PayPal, Payoneer ve Payzo gibi sistemler yardımıyla çekebilirsiniz. Kesinlikle güvenilirdir, dünya çapında birçok kullanıcısı bulunmaktadır.

Üye Olmak ve Para Kazanmaya Başlamak İçin Resme Tıklayın

Bu da parayı gönderdiklerinin kanıtıdır. $5'ı aşınca parayı PayPal'a gönderdiler, güvenebilirsiniz.

1 yorum:

Copyright © MSOTech | Teknoloji Adına Herşeyden Biraz

Google+

Design by Anders Noren