Reklam Verin

İletişim: mustafasalihoguz@gmail.com

İstatistikler 24 Ocak 2015:
(resimler 20 Ocak 2015)

Günlük Hit Sayısı: 1.300
Aylık Hit Sayısı: 37.419
Toplam Hit Sayısı: 3.766.630

Site Alexa verilerinde her konuda yükseliştedir. Türkiye'de 12.333'ncı sıradadır ve aşağıdaki grafikten de görüleceği gibi hızlı bir yükselişe geçmiştir, yükseliş devam edecektir.

Sitenin Page Rank'ı 2'dir. Daha yükseldiği zamanlar da olmuştu ancak bir süre ilgilenmedim ve 2'ye geriledi.

SEO- Arama Motoru Optimizasyonu


Blogda Yenilenme:
Yakın zamanda blog, tasarım ve içerik açısından bir değişime girdi. Eski içerikler ve linkler yenilenirken tasarım geliştirildi. Yukarıdan eski tasarımı görebilirsiniz. Aynı zamanda gönderi sayısı da artmaya başlayacaktır. Dolayısıyla ziyaretçi sayısında bir artış olacaktır. 

Bonus
Reklamınızın +260 kişiye ulaşmasını sağlayacak MSOTech sosyal medya hesapları ile de reklamlarınız ekstra para ödemeden sosyal medyada paylaşılacak ve daha geniş kitlelere ulaşacaktır.

Güvenilirlik
Sitenin güvenilirliği açısından 3 farklı ünlü siteden onayı vardır. Aşağıda üçünü de bulabilirsiniz.

Tıklanma Sayısı Ölçümü
Sizin belirleyeceğiniz bir link veya yukarıdaki resimdeki gibi  oluşturulacak bir link ile reklamınıza tıklanma istatistiklerine ulaşabileceksiniz.


Fiyatlandırma


Reklamınız isteğinize göre sağ kolonda ve/veya yatay düzlemde 336x280, 728x90 ve/veya 160x600 boyutlarında bulunabilir. Google tarafından da onaylı en çok tıklanan reklam boyutları bunlardır.

  BGBM (Bin Gösterim Başına Maliyet) 1TL'dir. Sitede şu anda aylık 30.000 tıklama olduğuna göre aylık ücret 30TL'dir. Aydan aya tıklanma sayısı değişebileceğinden, fiyat da reklam verenin bilgisi dahilinde  değişebilir.


Ödeme
Ödenecek para isteğe göre Halk Bankası, Garanti Bankası veya Vakıf Bankası hesaplarına gönderilebilir. Bundan sonra reklamınız 1 ay süre ile sitedeki yerini alacak, sitenize trafik kazandıracaktır.

İletişim: mustafasalihoguz@gmail.com

Güncelleme: 24.01.15

3 yorum:

  1. mrb reklam vermek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. İletişim bilgilerinizi, mailinizi verirseniz yardımcı olurum tabi ki.

      Sil

Copyright © MSOTech | Teknoloji Adına Herşeyden Biraz

Google+

Design by Anders Noren